Vintage mansion - white wooden attic stairs and a door

Od niedawna możemy całkowicie odmienić wygląd naszych schodów na strych, ponieważ na rynku pojawiła się zupełnie nowa propozycja marki Velux. To wysuwane schody na strych Velta, które są niezwykle szybkie w montażu i bardzo eleganckie. Ich wygląd znacząco odbiega od innych, dostępnych na rynku modeli i jest propozycją dla tych osób, które oczekują najwyższej jakości i gustownego wyglądu wszystkich elementów wyposażenia wnętrza domu.

Wsuwane schody na strych Velta gwarantują najlepszą izolacyjność, dzięki czemu nie musimy się obawiać o to, że nieogrzewane poddasze znacząco obniży temperaturę dolnego, użytkowego poziomu domu. Dodatkowo zostały wyposażone w nowoczesne antypoślizgowe stopnie, by zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo użytkowania. Posiadają unikalny system mocowań oraz niską wagę, co znacząco podnosi ich jakość. Są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu wchodzenie i schodzenie z poddasza jest bardzo proste i komfortowe. Zostały skrupulatnie przetestowane, zgodnie z normą EN 14975.

Najnowszy model marki Velux posiada standardowy rozmiar, więc jeżeli korzystasz już ze schodów na strych i chcesz je wymienić na ładniejsze i bardziej nowoczesne, to nic nie stoi na przeszkodzie. Nowoczesne wysuwane schody na strych Velta kupisz w firmie Velset Schody Strychowe.

Piękne schody na Twój strych

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *